बिहिबार, साउन १४, २०७८
प्रमुख समाचार राजनीति

कांग्रेस प्रवेश गर्दा अपार खुशी छु स् सुनीलबहादुर थापा

साउन १४, काठमाडौं । राप्रपा परित्याग गरी नेपाली कांग्रेसमा प्रवेश गरेका पूर्वमन्त्री सुनीलबहादुर थापाले आफूलाई अपार हर्ष लागेको बताएका छन् ।

मंगलबार नेपाली कांग्रेस पार्टी कार्यालय सानेपामा आयोजित पार्टी प्रवेश कार्यक्रममा पूर्वमन्त्री सुनीलबहादुर थापाले नेपालको राजनीतिक परिवर्तनको नेतृत्व गरेको पार्टीमा प्रवेश गर्दाको क्षण अपार हर्ष र खुशी लागेको बताएका हुन् ।

उनले मन्तव्यका क्रममा कांग्रेसका संस्थापक नेता वीपी कोइराला, सुवर्णशम्शेर राणा, गणेशमान सिंह, कृष्णप्रसाद भट्टराई, गिरिजाप्रसाद कोइराला, सूर्यप्रसाद उपाध्याय, महेन्द्रनारायण निधि, सुशील कोइराला र आफ्नै बाबु सूर्यबहादुर थापालाई सम्झिए ।

अहिले मुलुकमा प्रजातान्त्रिक शक्ति कमजोर भएको, लोकतान्त्रिक संस्था कमजोर रहेका बेला आफ्नो पनि जिम्मेवारी थपिएको भन्दै नेता थापाले नेपाली लोकतान्त्रिक पद्धतिमा थप उर्जा दिन कांग्रेसमा प्रवेश गरेको बताए ।

पूर्वमन्त्री सुनीलबहादुर थापाले आफ्ना बुबा सूर्यबहादुर थापाले लोकतान्त्रिक शक्तिबीच एकता हुनुपर्ने र त्यसको नेतृत्व नेपाली कांग्रेसले गर्नुपर्ने बताएको भन्दै उनले राप्रपाले त्यो बाटो भुलेकाले कांग्रेस प्रवेश गरेको दावी गरे ।

भिडियो

रुपेश बागचन् “आलुडन”को तीजको गीत “सारी झरे झर्ला”

ताजा समाचारहरू